AAVE Yeni Ortaklığa İmza Attı; Fiyatı %43 Arttı

/userfiles/images/haberler/aave.jpg 20 Temmuz 2022 Çarşamba

Bir DeFi projesi olan AAVE, daha gelişmiş ölçeklenebilirlik sunmak için Pocket Network ile ortaklığa imza attı. Pocket Network, merkeziyetsiz bir web3 platformu ve AAVE ile kurdukları ortaklıkta merkeziyetsiz uygulamalar oluşturma sürencini hem kolaylaştırmayı hem de hızlandırmayı amaçlayacaklar.

19 Temmuz Salı günü yapılan duyuruya göre Pocket Network, 44 bin düğümlü ve çeşitli merkeziyetsiz uygulamların verilerine erişmek için AAVE'nin yardımı ile kullanılacak. Ayrıca AAVE ile Pocket Network arasındaki işbirliği, geliştiricilere talep üzerine farklı dApp'lerden verilerin de sağlanması bekleniyor.

Pocket Network şirketinin CEO'su Michael O'Rourke, AAVE ile gerçekleştirdiği ortaklığa atıfta bulunarak şunları söyledi: 

"Amaç, Aave'nin sınıfının en iyisi likidite pazarını, şimdi 50 blok zincirini destekleyen ve 2022'de 100 blok zinciri hedefine ulaşma yolunda olan Pocket'in rakipsiz RPC kapsamıyla birleştiren bir sonraki merkezi olmayan uygulama dalgasını güçlendirmektir."

Pocket Netwprk ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından Aave'nin protokolünün yerel para birimi AAVE, hafta boyunca değer kazanmaya devam etti. Ayrıca Kripto para piyasasındaki diğer altcoinlerin aksine AAVE, Temmuz ayı boyunca kademeli olarak büyüme gösterdi.

Temmuz ayının başından bu yana AAVE, 53 dolar seviyelerinden işlem görürken %93 değer kazanarak 102 dolar seviyelerine kadar yükselmeyi başardı. Son bir haftada ise diğer kripto para birimlerinin aksine AAVE, %43 değer kazandı.

Son olarak AAVE Ethereum (ETH) balinalarının radarına girmeyi başardı ve son 24 saat içerisinde 100 ETH balinası arasında işlem gören on altcoin arasına girmeyi başardı. Bununla birlikte AAVE, en çok kullanılan akıllı sözleşmeler arasında beşinci sıraya oturmuş durumda.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz