Analist Yakında ATH Yapabilecek Üç Altcoin Paylaştı!

/userfiles/images/haberler/altcoin/altcoin-btc.jpg 26 Mart 2022 Cumartesi

Sosyal medyada Crypto Tony adıyla bilinen başarılı analist, resmi Twitter hesabındaki yeni gönderisinde yakın zamanda ilk olarak ATH yapması beklenen üç altcoin adı paylaştı.

Açılımı 'All Time High' olan ATH, bir piyasa ya da borsadaki herhangi bir varlığın elde ettiği en yüksek fiyat anlamına gelir. Terim, kripto paraların piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana çıkabildikleri en yüksek fiyat seviyesi için kullanılmaktadır. 

26 Mart tarihinde paylaştığı Twitter gönderisinde ATH yapabilecek altcoinleri paylaşan Crypto Tony, listesinde ilk olarak Kiba Inu'ya ver verdi. Naruto adlı popüler animedeki Kiba Inuzuka karakterinden ilham alan KIBA, CoinMarketCap verilerine göre 3008. sırada yer alıyor. KIBA haberin yazıldığı anda 0,00005587 dolar civarından işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi 2.016.247.dolar olan Kiba Inu, son 24 saatte %7.1 artış gösterdi.

Analistin listesinde ikinci olarak yer alan kripto para Near Protocol oldu. CoinMarketCap'e göre 20. sırada olan NEAR, haberin kaleme alındığı anda 13.28 dolar seviyelerinden el değiştiriyor ve son birkaç gündür yükselmeye devam ediyor. 28 Şubat tarihinden bu yana %55'in üzerinde artış yaşayan Near Protokol, son 24 saat içerisinde de %8'den fazla yükseldi. 

Crypto Tony'nin yakın zamanda ATH yapmasını öngördüğü son altcoin ise Cosmos oldu. Haberin yazıldığı anlarda 28.64 dolar seviyelerinden işlem gören ATOM, CoinMarketCap verilerine göre 22. sırada. Grafik olarak listelenen diğer kripto paralarla benzerlik yaşayan ATOM ise son 24 saatte %1.80'den fazla artış gösterdi. Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz