Binance Yeni Coin Listelemeleri

Binance Yeni Coin Listelemeleri

Binance kripto para borsası, CZ kuruculuğu ve yöneticiliği doğrultusunda altı ay gibi kısa bir sürede dünyanın en büyük işlem hacmine sahip borsa platformu olarak kitlesel boyutlarda kripto para yatırımcılığının ulaştığı çok net görünmektedir.

Haliyle dünyanın her yerinden türeyen hem yerel hem de küresel ölçekli kripto para borsaları her ne kadar işlevsel olurlarsa olsun, kripto para piyasalarında yeni coin listelenmeleri en çok Binance borsasında ses getirmektedir.

Öyle ki çoğu yatırımcı bir altcoine yatırım yapıp yapmayacağını bile Binance listelenme potansiyeline bakarak karar vermeye çalışır. Çünkü Binance listelenme haberi duyulan her kripto para Binance üzerinden listeleneceği güne kadar yükselen bir trendi takip eder. Bunun nedeni belirtilen listeleme tarihi itibariyle bu coinlere talebin artacağı beklentisidir.

Bu doğrultuda Binance listelenme haberlerine bakmak yeni yatırım fırsatlarını yakalamak için güzel olasılıklar yaratabilir. İşte kronolojik olarak listelenme haberleri:

Binance fırlatma rampası (launchpad) üzerinden STEPN (GMT) token satışı başlamıştır.

Ayrıca Binance yeni listelenen coinler için API3/TRY, GLMR/BNB, MBOX/TRY ve PAXG/BUSD İşlem çiftlerini listesine eklemiştir.

Herkesin beklediği metaverse coin APE (ApeCoin) de Binance üzerinden satışa çıkacağını fanlarına duyurdu.

Binance’ın kendi içindeki İnovasyon Kategorisi içinde Biswap'ı (BSW) listeleyeceğini de duyurdu.

Binance borsasında listelenecek yeni coinleri takip edebileceğiniz birincil ve ana kaynak tabi ki Binance kripto borsasının resmî sitesindeki duyurular bölümü olacaktır. Burada duyurulan tarih ve coin çeşitleriyle siz de listelenmeden önce başka borsalarda alacağınız coinleri Binance’da listeleneceği gün bozdurarak kar elde edebilirsiniz.

Ayrıca çeşitli sosyal medya hesapları, Youtube kanalları ve Telegram grupları da Binance coin listelemelerini takip edebilmek için oldukça işlevsel iletişim kanalları olarak kullanılabilmekte.

Kripto para yatırımlarında, güncel gelişmelerin hızlı takip edilmesi yatırımcıları rakiplerinin önünde avantaj sağlayabilecek bir konuma sokuyor. Bu nedenle hangi platformdan takip ederseniz edin Binance listelemelerinin piyasayı şekillendiren faktörlerden olduğunu kabul etmek gerekiyor.