Bu Madencilik Oyunu Bitcoin Kazandırıyor!

/userfiles/images/haberler/bitcoin/bitcoin-madenciligi.jpg 15 Nisan 2022 Cuma

ZEBEDEE adlı bir oyun şirketi ve mobil oyun stüdyosu Fumb Games, kripto para dünyasında ses getirecek bir yenilik için güçlerini birleştirdi. Bu iki şirket, kripto para madenciliği simülasyonu konseptiyle bir oyun yarattı ve kullanıcılar Bitcoin Miner adlı uygulamayla gerçek BTC kazanabilecek.

Kripto varlık ekosisteminde yatırımcıların en çok ilgisini çeken alanlardan birisi şüphesiz oyna-kazan uygulamalar. Pek çok farklı şirketin geliştirdiği oyunlar genellikle kullanıcılara basit oyunlar karşılığında belirli bir miktarda kripto para kazandırıyor.

Bu uygulamalardan en yenisi olan Bitcoin Miner, portföyünde Merge Monsters, Blacksmith, Zombie Labs ve Mergecraft gibi oyunlar yer alan Fumb Games'ten geldi. ZEBEDEE adlı oyun şirketiyle işbirliği yapan oyun stüdyosu, aslında yıllar önce çıkarttıkları Bitcoin Miner adlı bir oyunu tekrar piyasaya sürdü.

Yaklaşık dört sene önce kullanıcılara sunulan uygulama ilk versiyonunda oyunculara gerçek Bitcoin kazandırmıyordu. Yalnızca kripto para madenciliği simülasyonu olarak oynanan oyun bu sebeple istediği ilgiyi göremedi.

Fakat artık uygulama yenilendi ve kullanıcılarına gerçek BTC kazandırmayı vadediyor. Fumb Games'in kurucusu Paul West'e göre, lider kripto para biriminin oyuna gerçek olarak dahil edilmesi, Bitcoin Miner'ı oyuncular için daha eğlenceli, etkili ve önemli hale getirdi.

West yeni yayınlanan bir blog yazısında konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

"Oyun, madencilik çiftliğinizi oluşturmak için en uygun yolu bulurken, sistemli strateji ile coin toplamak için tıklamanın bir birleşimini temsil eder. Ancak işin püf noktası, gerçek dünyada yeni Bitcoin üretecek faaliyeti simülasyon haline getirirken gerçek Bitcoin kazanmanızdır."

Bu güncellemenin hedeflerden biri, oyunu kullanıcılar arasında kripto paraları teşvik etmek için kullanmak. Şirketin paylaştığı son Twitter gönderisine göre ZEBEDEE'nin en büyük misyonu, oyun stüdyolarının oyunlara Bitcoin'i dahil etmesini ve kullanıcı-oyun etkileşiminde devrim yaratmasını sağlamak.

ZEBEDEE'nin CEO'su Simon Cowell, şirketin eğlenceli ve kolay ulaşılabilir oyunlarının, dünyanın bir numaralı kripto parası hakkında merak uyandırmasını amaçladığını söyledi. Buna ek olarak her yaştan ve ırktan daha fazla insanın kripto para birimleri hakkında bilgi sahibi olması ve Bitcoin tarafından desteklenen yeni dijital ekonomiye katılmasını umduğunu ifade etti.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz