Bu NFT Koleksiyonu Rekor Kırdı! Artık Mavi Çipli

/userfiles/images/NFT-mavi-cip.jpg 19 Nisan 2022 Salı

Bir NFT koleksiyonu olan Moonbirds, geçtiğimiz hafta sonu rekor kıran bir işlem hacmi ile NFT dünyasına hızlı bir giriş yaparak büyülemeye devam ediyor. 16 Nisan Cumartesi günü tamamı basıldıktan sadece bir kaç gün sonra mavi çip statüsü kazanan bir NFT koleksiyonu haline geldi.

Mavi çip, üst düzey ve kaliteli olan projeleri tanımlama için kullanılan bir terimdir.

Bu sene en çok beklenen PROOF Collective şirketinin üretmiş olduğu Moonbirds NFT koleksiyonu çeşitki baykuş karakterlerinden oluşuyor ve Moonbirds sahiplerine özel ödüllere erişim hakkı sunuyor. Ayrıca bu NFT sahipleri PROOF topluluğunun özel Discord hesabına girmek için anahtarına sahip olacak. 

Öte yandan Moonbirds NFT koleksiyonu satışa çıkarıldığından bu yana sadece son bir haftada 207 milyon dolar değerinde 69.000 ETH topladı. Haberin kaleme alındığı andan itibaren ise, Moonbirds koleksiyonunun taban fiyatı 58.400 dolara tekabül eden 19.19 ETH'dan işlem görmeye devam ediyor.

CoinMarketCap'ten alınan verilere göre Moonbirds NFT koleksiyonu şu andan birinci sıraya oturmuş durumda.  Bununla birlikte Moonbirds, dünyanın en popüler NFT koleksiyonlarından birkaçı olan Bored Ape Yatch Club, CryptoPunks ve Mutant Ape Yatch Club'ı geride bırakmış durumda. 

Koleksiyonun resmi web sitesine göre, Moonbirds NFT sahiplerine “Moonbirds ile ilgili düşüşler, Parlamento toplantıları ve IRL etkinlikleri” ile özel PROOF Discord kanalına erişim izni verilecek.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz