DOGE, BTC Ve ETH Sahiplerine Lüks Saat Markasından Müjde!

/userfiles/images/tag-heuer.jpg 23 Mayıs 2022 Pazartesi

Lüks saat tutkunlarına ve aynı zamanda kripto para sahiplerine, lüks saat tasarımcısı ve üreticisi TAG Heuer'den dijital varlıklar aracılığı ile ödeme kolaylığı sağlıyor. Şirket, kripto paralar ile ödeme gerçekleştirmek isteyen müşterilerine kolaylık sağlamak adına ödeme hizmeti sağlayıcısı Bitpay ile ortaklı kurdu. 

1860 yılında kurulan İsviçre merkezli, dünyanın en prestijli saat markalarından biri olan TAG Heuer, yüksek kalitedeki saatleri için dijital varlıklar ile ödeme yöntemi uygulamasını ilk başta sadece ABD'deki müşterileri için başlattığını açıkladı. 

Edouard Heuer tarafından kurulan TAG Heuer şirketi bir basın açıklamasında, müşterilerin bu hafta çevrimiçi olarak TAG Heuer saatlerini ve aksesuarlarını birkaç farklı kripto para ile satın alabileceğini duyurdu. İsviçre'li dev saat şirketi ayrıca şu açıklamalarda bulundu: 

"Dijital para birimlerini düzenli olarak kullanan veya kazanan müşteri sayısı arttıkça, TAG Heuer, e-ticaret ve perakende alanlarının yakın dönüşümünde önemli bir oyuncu olmayı amaçlıyor."

Alternatif bir ödeme yöntemi yeniliği ile müşterilerinin karşısına çıkan TAG Heuer, transfer işlemlerini Bitpay aracılığıyla gerçekleştireceği konusunda oldukça heyecanlı olduğunu belirtti. Bununla birlikte müşteriler satın almak istedikleri yüksek kalitedeki saat ve ürünleri başta Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Dogecoin (DOGE) olmak üzere birçok kripto para birimi ve stablecoin aracığılıyla edinebilecek. 

TAG Heuer ayrıca, minimum ödeme tutarı gibi bir kısıtlamak olmaksızın sunuyor ve işlem başına 10 bin dolara kadar ödeme gerçekleştirebilme olanağı tanıyor. 

TAG Heuer'in CEO'su Frédéric Arnault, Bitcoin'in ödeme yöntemi olarak kullanılmaya başlamasından bu yana yakın takip içerisinde olduklarını açıklarken şunları söyledi: 

"Ayrıcalıklı bir saat deneyimi sunan bir marka olarak, TAG Heuer'in dalgalanmalara rağmen yakın gelecekte küresel olarak entegre bir teknoloji olmayı vaat eden şeyi benimseyeceğini biliyorduk."

Atlanta'da kurulan kripto paralar aracılığıyla ödeme hizmeti sunan Bitpay kurucu ortağı ve CEO'su Stephen Pair, TAG Heuer gibi tüm dünyada bir ayağı olan markaların, dijital varlık alanına yatırım yapmaya başladığı ve çevrimiçi platformlarını e-ticarete entegre ettikleri için Bitpay şirketinin desteğini aradığını görmekten mutluluk duyduklarını belirtti.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz