Shiba Inu Fiyatı Bu Gelişmeyle Uzaya Çıkabilir!

/userfiles/images/haberler/altcoin/shiba-inu-.jpg 26 Mart 2022 Cumartesi

Köpek temalı şaka coinlerinin en popüleri olan Dogecoin'i tahtından eden Shiba Inu, kripto para piyasasında artık 'Dogecoin Katili' olarak tanınıyor. Bu ünvanı kazandığı Ekim ayından bu yana düşüş yaşayan SHIB, başarılı projelere rağmen bir toparlanma yaşayamadı. SHIB'in ne zaman ve nasıl yükselişe geçeceğini tüm yatırımcılar merak ederken, cevap sanılandan daha yakında olabilir.

Shiba Inu, geçtiğimiz senenin Ekim ayında yaşadığı yükselişe kripto para dünyasında üne kavuştu. 22 Ekim tarihinde SHIB 0.00002749 dolar civarından işlem görürken, yalnızca beş gün içerisinde %225'ten fazla değer kazanıp 0.00008805 dolar seviyelerine yükseldi. Kripto para o tarihten bu yana düşüşte olsa da, CoinMarketCap verilerine göre hala 15. sıradaki yerini koruyor. 

SHIB'i hâlâ pek çok yatırımcının favori şaka coinlerinden biri yapan başarılı projelerinin yanı sıra kripto para aynı zamanda bir kaç sorun ile karşı karşıya. Shiba Inu, Ethereum Blockchain üzerinde çalışan bir ERC-20 token olduğundan, yatırımcıların çoğu yüksek ücretlerden ve ağ hızından memnun değil. Bu nedenle işlemlerin maliyetini düşürmek, SHIB'in oyun ve NFT içeren ekosistemi için son derecede önemli.

Tüm bu sorunlar ve daha fazlası için meme coin SHIB geliştiricileri, Katman 2 çözümünü buldu. Yakında gelecek bir geliştirme ile ağdaki hız ve yüksek ücret sorunlarının giderileceği müjdesi verildi. Bunlara ek olarak açıklamaya göre Shiba Inu, çok yakında Shibarium adı verilen yeni katman çözümlemesiyle metaverse alanına da girecek.

Shiba Inu'nun bir ivme yakalaması ve Ekim 2021'de olduğu gibi bir sıçrama yaşaması Katman 2 projesine ve yeniliğin SHIB üzerinde sağlayacağı avantajlara bağlı olabilir. Pek çok yatırımcı ve analist, Shibarium'un kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını sağlayabileceğini düşünüyor. Haberin yazıldığı anda Shiba Inu 0.00002430 dolar civarından işlem görüyor.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz