Shiba Inu Fiyatı Nisan Ayında Patlayabilir! İşte Detaylar

/userfiles/images/haberler/altcoin/Shiba-inu.jpg 02 Nisan 2022 Cumartesi

Geçtiğimiz senenin Ekim ayında yaşadığı yükselişle beraber kripto para piyasasında artık 'Dogecoin Katili' olarak tanınan Shiba Inu, bu süreç içerisinde pek çok başarılı projeye imza attı. Kripto dünyasında ses getiren projelere rağmen fiyat bazında bir toparlanma yaşayamayan SHIB, yatırımcıları için yükseliş emaresi göstereceği vakte kadar umut verici ve gelecek vadeden geliştirmeleri duyurmaya devam ediyor.

Shiba Inu, köpek temalı şaka coinlerinin en popüleri olan Dogecoin ile yarışmaya devam ediyor. CoinMarketCap verilerine göre DOGE 12. sırada yer alıyorken SHIB, 15. sırada popüler kripto parayı takip ediyor. İki meme coin arasında fiyat farkı olsa da, adeta geleceğe yatırım niteliğinde projeler yapmak konusunda çekişmeli rekabetleri sürüyor.

SHIB yatırımcılarının umutları geliştirme ekibinin iyileştirme ve yenilik projeleriyle kripto paranın temellerini sağlamlaştırmanın yanısıra, bu gelişmelerin fiyat performansına da yansıması yönünde. Yüksek işlem ücretleri ve ağ hızındaki problemleri gidermek adına meme coin geliştiricileri, Katman 2 çözümünü buldu. Bu sorunlara çözüm olmasına ek olarak açıklamaya göre Shiba Inu, çok yakında Shibarium adı verilen yeni katman çözümlemesiyle metaverse alanına da girecek.

Planlanan bu geliştirmelerin kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını sağlayabileceğini düşünülürken Shiba Inu, 31 Mart tarihinde yeni projelerine dair açıklamalarına bir yenisini ekledi. 'Shib.io' adlı bir web sitesi duyuran SHIB, ağın ev olarak adlandırabileceği bir alan yaratacak. Bir oyun, Shibverse'de arazi satışları, sabit para ve daha pek çok proje barındıracak site, Nisan ayı içerisinde kullanıcılar için hazır hale gelecek.

Tüm bu güncellemelerin Shiba Inu fiyatını artırması bekleniyor. Hatta çoğu analist geçtiğimiz aylarda açıklanan iyileştirmelerle beraber SHIB'in tüm zamanların en yüksek fiyatını Nisan ayında görebileceğini de düşünüyor. Duyurular kripto paranın fiyatında henüz büyük bir fark yaratmasa da, topluluk lansmanı dört gözle bekliyor. Haberin yazıldığı anda SHIB, 0.00002615 dolar civarından işlem görüyor.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz