Shiba Inu Ve Paris Hilton, Metaverse'te Buluşuyor!

/userfiles/images/Paris-Hilton-SHIB.jpg 08 Haziran 2022 Çarşamba

2016 yılından bu yana Bitcoin ve Ethereum'a (ETH) yatırım yapan ve dijital varlık dünyasına oldukça dostane yaklaşan Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, bu sefer de Shiba Inu metaverse'de arazi satın almayı düşündüğü ortaya çıktı. 

NFT'lere de oldukça meraklı olan Hilton, 3 adet NFT'den oluşan koleksiyonunu çıkararak 220 bin dolara satışını gerçekleştirmişti. Zamanında Metaverse'ün kraliçesi olarak anılmak istediğini söyleyen Pari Hilton'ın Roblox'ta 'Paris World' isimli kendi metaverse işini kurmuştu.

Şimdi ise Hilton'ın SHIB: The Metaverse'de arazi satın alacağı ya da Snoop Dog'un The Sandbox (SAND) metaverse ile işbirliği yaptığı gibi, Shiba Inu metaverse ile işbirliği yapacağına dair spekülasyonlar dönmekte. 

Kısa süre önce Paris Hilton, yeni medya şirketi 11:11'i kurarak Disney ve Viacoim gibi şirketlerle ortaklık kurdu. Hilton ayrıca, 11:11'in Web3 ve metaverse'e de odaklanacağından bahsetmişti. 

Paris Hilton yeni kurmuş olduğu medya şirketi 11:11 hakkında resmi Twitter hesabı üzerinden bir gönderi paylaşarak, 'şans dileyin' söyleminde bulunmuştu.

Bunun zerine SHIB metaverse'e yeni üst düzey bir yönetici olarak katılan Marcie Jastrow, resmi Twitter hesabı üzerinden paris Hilton'ın yeni kurmuş olduğu 11:11 şirketi ile ilgili, Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama'yı etiketleyerek bir gönderide bulundu. 

Öte yandan Marcie Jastrow'un, SHIB'in baş yöneticisi Shytoshi Kusama'yı etiketleyerek, Hilton'un projesinden bahsetmiş olması ise, spekülasyonları güçlendiriyor. Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz