The Weeknd Ve Binance'dan İnanılmaz İşbirliği!

/userfiles/images/the-weeknd-binance.jpg 03 Haziran 2022 Cuma

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı The Weeknd ile bir işbirliğine imza attı. 

The Weeknd'in 8 Temmuz 2022'de başlayacak olan 'After Hours Till Dawn' dünya turu, Binance sponsorluğunda ve kripto destekli olacak. Binance ve The Weeknd ortaklığı aynı zamanda, Web3 teknolojisini entegre eden ilk küresel müzik turunu başlatmış olacak. 

Ayrıca Binance ve The Weeknd ortaklığı sadece sponsorluktan ibaret olmayacak, aynı zamanda yardımsever bir amaca da hizmet edecek.

Gerçekleşen anlaşmadan sonra dünyaca ünlü şarkıcı The Weeknd, Binance borsası imza atmış oldukları işbirliğine dair şunları söyledi:

"Binance tamamen toplulukla, insanlarla ve kapsayıcılıkla ilgilidir. Kullanıcılara ve yenilikçi avantajlara odaklanmalarından etkilendim.” “Birlikte çalışmak çok mantıklıydı ve hayranların iyi bir amacı desteklerken yaratıcı bir alanda kriptoyu deneyimlemelerini sabırsızlıkla bekliyorum. Kripto ile ilgili pek çok olasılık var ve bence bu sadece başlangıç."

The Weeknd'in 'After Hours Till Dawn' isim özel dünya turu için Binance, tura özel NFT koleksiyonu da çıkartacak. Bununla birlikte tur için özel Binance ve The Weeknd'in ortak markalı kıyafetleri de üretilecek.

Binance borsası ayrıca, The Weeknd'in 'After Hours Till Dawn' dünya turu sponsorluğunu kutlamak için, The Weeknd'in kurmuş olduğu bir insani yardım kurumuna 2 milyon dolar bağışlayacağını duyurdu.

2022 yılının başlarında The Weeknd tarafından kurulan XO isimli insani yardım kuruluşu, dünya çapında açlıkla mücedele eden bölgelerde acil durum opersyonları destekliyor.

Binance borsası ve The Weeknd ayrıca, tura özel çıkarılacak olan NFT koleksiyonunun satışlarının %5'ini de XO insani yardım kuruluşuna bağışlamayı düşünüyor.

The Weeknd resmi Twitter hesabı üzerinden Binance ile ortaklığını şu şekilde duyurdu:

"'After Hours Till Dawn' turum için Binance ile bir işbirliğine imza atmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Binance ile gerçekleştirmiş olduğum ortaklıkta, sizinle yeni ve yaratıcı yollarla bağlantı kurmak için yenilikçi Web 3 teknolojisini kullanacağız ve ihtiyacı olan insanlara yiyecek sağlamak için hayırsever çabalarda bulunacağız."

İmzalanan işbirliğinin ardından Binance'ın kurucu ortağı ise, Thw Weeknd'in kripto ortağı olmaktan heyecan duyduklarını, hayranlara ve insanlara kriptolar ile etkileşim kurmalarına olanak tanımaktan mutluluk duyduklarını açıkladı.

Öte yandan gerçek ismi Abel Makkonen Tesfaye olan The Weeknd'in gerçeklşetirmiş olduğu işbirliğinin, kendisini geleneksel bir dünya turundan farklı olarak küresel bir zafer elde ettiği düşünülüyor.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz