Yeni Sezona Girerken Binance Ve Lazio'dan Ortaklık Duyurusu!

/userfiles/images/haberler/Binance-Lazio.png 30 Temmuz 2022 Cumartesi

Ticaret hacmi bakımından kripto para piyasasının en büyük borsası olan Binance, 2022-2023 sezonunda İtalyan futbol kulübü SS Lazio'nun maçları için NFT biletleri satışına başladığını duyurdu. 

Lazio fanları Roma'nın en büyük spor tesisi olan Stadio Olimpico'yu ziyaret etmek ve favori takımlarının iç saha maçlarını izlemek için takas edilemeyen jetaonları (NFT) kullanabilecek. 

Bununla birlikte bilet sahipleri stadyuma erişimin yanı sıra, Lazio mağazasında satılan tüm spor ürünlerinde %10 ve Lazio'nun her yıl düzenlediği Avrupa Ligi maçlarının biletlerinde %20 gibi birçok indirimden yararlanabilecek. 

Dijital bilet satın alan taraftarlar birçok indirimden yararlanmanın yanı sıra, bir dizi özel etkinliğe katılmaya hak kazanabilecek. Ayrıca dijital bilet satın almak isteyen taraftarın, bir Binance hesabı açması ve Binance taraftar token platformuna erişmeleri gerektiği bildirildi.

Öte yandan popüler kripto para borsası Binance, NFT biletlerinin geleneksel bilet dağıtım sistemi ile ilgili meydana gelen birtakım sorunları çözme konusunda yardımcı olacağını belirtti. 

Binance yaşanabilecek sorunlardan bir tanesine örnek vererek, NFT'lerin stadyumda tek bir koltuk iki kez satıldığında çift biletlemeyi önlemeye ve biletlerin sahteciliğini ve kayıp veya hasarla ilgili sorunların önlenebileceğinin altını çizdi.

Binance borsası ayrıca, geçtiğimiz sonbaharda Lazio'nun ana sponsorluğunu üstlendiğini ve 30 milyon euro'luk bir sponsorluk anlaşması imzaladıklarını duyurmuştu. Bununla birlikte İki taraf da, üçüncü bir yıl için uzatma seçeneği ile iki yıllık bir başlangıç ​​dönemi için bir anlaşmaya vardı.

Son olarak geçtiğimiz Haziran ayında ise Binance dünyanın en ünlü futbol yıldızlarından biri olan Cristiano Ronaldo ile Binance borsası uzun yıllar sürecek NFT ortakliığına imza atmıştı. Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz