Zincir Üstü Veri Platformu Ape Board'u 10 Milyon Dolara Satın Aldı

/userfiles/images/ape-board.jpg 18 Mayıs 2022 Çarşamba

Bir blok zinciri platformu olan Nansen, çok zincirli DeFi platformu Ape Board'u 10 milyon dolara satın aldığını açıkladı.

Ape Board şirketi, dijital varlık toplayıcı ve portföy panosuna sahip bir merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünün öncülerinden biridir. Ape Board, başta Ethereum (ETH) olmak üzere, Binanace Smart Chan, Solana (SOL), Near (NEAR), Avalanche (AVAX) ve Cardano (ADA) olmak üzere toplamda 36 blok zincirinde 395 adet protokole sahip. 

Blok zincir platformu olan Nansen yetkilisi, Ape Board'u satın almalarıyla birlikte geçtiğimiz yıldan bu yana popülerliğinin artmaya başladığı DeFi sektörüne daha yeni ve geniş bir bakış açısı sunmayı hedeflediklerini açıkladı. Bununla birlikte Nansen yetkilisi satın alma şartlarını gizli tuttu.

Ayrıca DeFi protokollerinde kilitli olan toplam değer (TVL), Mayıs ayının başından bu yana %40 değer kaybederek 113 milyar dolara düşmesine rağmen hala 2021 yılının başından bu yana altı kat daha yüksek. 

Öte yandan hem Nansen hem de Ape Board şirketi çeşitli zincir kapsamlarının yatırımcılara, varlıklarını ve piyasayı takip edebilmeleri adına birden fazla platform kullanmayı gerektirmeyen bir gösterge paneline erişim ayrıcalığı tanıyacağını açıkladı. 

Blok zincir platformu Nansen'dan bir yetkili, tüm özelliklerin bir arada olduğu bir uygulama inşa etmek için analitiklerini Ape Board ile gerçekleştireceklerinden mutluluk duyduklarını belirtti.

Ape Board'un kurucusu Mike Phulsuksombati ise, Nansen şirketi ile güçlerini birleştirmelerinin her iki tarafına olumlu yönde güçlendireceğini söyledi. Buna ek olarak Mike Phulsuksombati, iki şirketi de tek çatı altına toplamanın, firmaları tek bir hizmetle ulaşılamayacak bir seviyeye taşıyacağını vurguladı.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoexpert.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorum Yaz